UEFA Europa Conference League UEFA Europa Conference LeagueMecze na żywo Transmisje: 26 Ig. Olimpijskie Mężczyźni Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 Ekstraklasa Ekstraklasa Piłka NożnaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 6 Ig. Olimpijskie Kobiety Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 5 Puchar Niemiec Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 3 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 2 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 28 Mecze towarzyskie (możliwa zmiana formatu) Mecze towarzyskieMecze na żywo Transmisje: 22 1. Liga Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 21 Championship ChampionshipMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Węgier Grand Prix Węgierna żywo Transmisje: 11
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Casemiro z ofertą z Arabii!

casemiro-z-oferta-z-arabii
Autor: Wojtek Jagodowski | 10.05.2024 11:54

Brazylijski pomocnik Casemiro otrzymał atrakcyjną ofertę z klubu Al-Nassr z Arabii Saudyjskiej. Zawodnik obecnie gra w Manchesterze United, jednak jego forma i pozycja w zespole nie są najlepsze. Według doniesień medialnych, Al-Nassr jest gotowe zapłacić za Casemiro aż 40 milionów euro. Brazylijski piłkarz wciąż się zastanawia nad tą propozycją.

Kariera Casemiro po odejściu z Realu

Po odejściu z Realu Madryt, Casemiro przeniósł się do Manchesteru United. Jednak jego przejście do angielskiego klubu nie przebiega tak dobrze, jak można było się spodziewać. Brazylijski pomocnik miał problemy z adaptacją w nowym zespole i nie prezentuje takiej formy, jak w Realu.

Trudne początki w Manchesterze United

Casemiro, który był kluczową postacią Realu Madryt, boryka się z trudnościami w Manchesterze United. Jego gra nie jest na takim poziomie, do którego przyzwyczaili się kibice Czerwonych Diabłów. Dodatkowo da się słyszeć o jego problemach z nadwagą.

W związku z tym, Manchester United już szuka nowego pracodawcy dla 32-letniego Casemiro. Klub jest otwarty na oferty sprzedaży doświadczonego pomocnika, który nie spełnia oczekiwań na Old Trafford.

Casemiro na celowniku Al-Nassr

Według doniesień dziennikarza Christiana Falka, Casemiro znalazł się na celowniku saudyjskiego klubu Al-Nassr. Zespół ten jest gotowy zapłacić za Brazylijczyka aż 40 milionów euro. Byłby to kolejny duży transfer do Arabii Saudyjskiej, po tym jak do Al-Nassr dołączył niedawno Cristiano Ronaldo.

Jeśli Casemiro zdecydowałby się na przenosiny do Al-Nassr, mógłby dołączyć do swojego byłego kolegi z Realu Madryt. Byłaby to nowa ciekawa odsłona w karierze Brazylijczyka, który mógłby spróbować swoich sił w lidze saudyjskiej i być może odbudować formę.

Wniosek

Kariera Casemiro po odejściu z Realu Madryt nie potoczyła się tak, jak można było oczekiwać. Brazylijski pomocnik boryka się z problemami adaptacyjnymi w Manchesterze United, a klub poszukuje dla niego nowego pracodawcy. Teraz Casemiro ma szansę na przenosiny do Arabii Saudyjskiej, gdzie mógłby dołączyć do Cristiano Ronaldo w klubie Al-Nassr.

Dla 32-letniego zawodnika to doskonała okazja, by nadać nowy impuls swojej karierze. Oferta w wysokości 40 milionów euro jest z pewnością kuszącą propozycją, zwłaszcza że Casemiro nie spełnia oczekiwań w Manchesterze United. Decyzja, którą teraz podejmie, będzie miała kluczowe znaczenie dla jego dalszej przyszłości piłkarskiej.

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie