NHL NHLMecze na żywo Transmisje: 6 KHL KHLMecze na żywo Transmisje: 1 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 22 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 21 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 17 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 16 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 12 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 8 Ekstraklasa Ekstraklasa Piłka NożnaMecze na żywo Transmisje: 7 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 PlusLiga PlusLigaMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 UEFA Europa Conference League UEFA Europa Conference LeagueMecze na żywo Transmisje: 2
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Hokej: gdzie oglądać? Mecze na żywo, Transmisje TV, Transmisje Online za darmo w internecie

Oglądaj transmisje meczów hokeja na żywo w internecie. Nasz serwis oferuje bogaty spis transmisji i nadchodzących meczów. Wraz z nim udostępniamy legalne kanały na których dostępny będzie live stream z wybranego spotkania. Wybierz mecz z poniższej listy i oglądaj mecze hokeja na żywo i za darmo na ekranie komputera lub telefonu.

Gdzie oglądać hokej na żywo?

W Polsce najwięcej meczów hokeja na swojej antenie posiada stacja sportowa TVP Sport. Kanał ten można oglądać w internecie za pośrednictwem strony internetowej Sport.tvp.pl. Ponadto, bardzo dużą liczbę meczyków hokeja na żywo i za darmo pokazują na swoich stronach bukmacherzy STS.pl oraz eFortuna.pl.

Gdzie oglądać hokej za darmo?

Aby oglądać darmowe transmisje z meczów hokeja na żywo należy zarejestrować konto na jednej ze stron bukmacherów: STS.pl lub eFortuna.pl. Firmy bukmacherskie STS i Fortuna dla swoich zalogowanych klientów udostępniają legalne transmisje online meczyków hokeja na lodzie.

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie