Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 22 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 21 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 17 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 16 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 12 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 8 Ekstraklasa Ekstraklasa Piłka NożnaMecze na żywo Transmisje: 7 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 PlusLiga PlusLigaMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 UEFA Europa Conference League UEFA Europa Conference LeagueMecze na żywo Transmisje: 2 Superliga Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 1 Madryt, singiel K Madryt, singiel KMecze na żywo Transmisje: 24
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Boks: gdzie oglądać na żywo? Transmisje TV i Transmisje Online za darmo w internecie

Transmisje boksu na żywo dostępne są na wielu kanałach w internecie. Walki i gale można oglądać zarówno na stacjach sportowych w tv jak również poprzez specjalne strony internetowe. Znajdź na poniższej liście walkę lub galę, którą chcesz oglądać i włącz darmowy live stream.

Gdzie oglądać gale i walki bokserskie na żywo?

Do oglądania boksu na żywo służą kanały sportowe takie jak TVP Sport, Canal+Sport i Polsat Sport. W internecie stacje te można oglądać na stronach internetowych Sport.tvp.pl, Player.pl oraz Ipla.tv. Ponadto wybrane walki bokserskie można oglądać również na platformach STS TV i Fortuna TV.

Gdzie oglądać boks za darmo?

Do oglądania boksu na żywo i za darmo w internecie służą strony internetowe udostępniające legalne live streamy. Wśród tych portali można znaleźć między innymi oficjalny serwis streamingowy Telewizji Polskiej, dostępny na Sport.tvp.pl, a także serwisy internetowe bukmacherów STS.pl i eFortuna.pl na których dostępne są tysiące transmisji sportowych każdego dnia.

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie