Grand Prix USA Grand Prix USAna żywo Transmisje: 10 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 22 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 21 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 17 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 16 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 12 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 8 Ekstraklasa Ekstraklasa Piłka NożnaMecze na żywo Transmisje: 7 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 PlusLiga PlusLigaMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 UEFA Europa Conference League UEFA Europa Conference LeagueMecze na żywo Transmisje: 2 Superliga Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 1
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Formuła 1: gdzie oglądać na żywo? Transmisje TV i Transmisje Online za darmo w internecie

Oglądaj wyścigi i transmisje Formuły 1 na żywo online. Nasz serwis prezentuje listę nadchodzących wydarzeń F1, które można oglądać wykorzystując specjalne kanały live stream. Sprawdź poniższą listę transmisji, wybierz interesujące się wydarzenie i oglądaj live. Zapoznaj się z naszą instrukcją i dowiedz się gdzie oglądać Formułę 1 live online w Internecie.

Gdzie oglądać Formułę 1 w tv?

Jedynym miejscem w którym można oglądać transmisje Formuły 1 na żywo w tv jest kanał Eleven Sports 1. Jest to stacja, która udostępnia na swojej antenie wszystkie treningi, kwalifikacje i wyścigi F1. Pakiet kanałów Eleven dostępny jest praktycznie u wszystkich operatorów telewizji działających w Polsce.

Gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Aby oglądać Formułę 1 na żywo w internecie należy przejść pod adres internetowy Player.pl na którym należy wykupić pakiet kanałów ELEVEN. Następnie można rozpocząć oglądanie transmisji online na wybranym urządzeniu z dostępem do internetu. Możesz więc oglądać F1 na komputerze, telefonie, tablecie lub telewizorze Smart TV.

Gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Niestety w trwającym sezonie nie są dostępne darmowe transmisje wyścigów Formuły 1. Jedynym miejscem w którym legalnie można oglądać F1 jest strona internetowaPlayer.pl, na której dostępne są kanały telewizyjne z grupy Eleven.

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie