Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 11 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 10 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 EURO 2020 Euro 2020 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 9 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 8 Ekstraklasa Ekstraklasa Piłka NożnaMecze na żywo Transmisje: 5 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 2 Superliga Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 1 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 1 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar Niemiec Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 1 UEFA Europa Conference League UEFA Europa Conference LeagueMecze na żywo Transmisje: 1 French Open French OpenMecze na żywo Transmisje: 30
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Juventus walczy o skrzydłowego Lazio

juventus-walczy-o-skrzydlowego-lazio
Autor: Wojtek Jagodowski | 10.04.2024 10:56

Juventus szykuje się na letnie okienko transferowe. Włoski klub planuje wzmocnić ofensywę swojego zespołu i zainteresował się pozyskaniem skrzydłowego z Lazio, który ma wnieść do zespołu doświadczenie w poczynaniach ofensywnych..

Podsumowanie kluczowych informacji:

  • Juventus intensywnie pracuje nad sprowadzeniem skrzydłowego z Lazio.
  • Felipe Anderson, zawodnik Lazio, jest jednym z głównych kandydatów.
  • Transfery między Juventusem a Lazinem są w trakcie negocjacji.
  • Pozyskanie Alberta mogłoby znacząco wzmocnić ofensywę Juventusu.

Juventus intensywnie pracuje nad pozyskaniem utalentowanego skrzydłowego z Lazio

Według portalu Tuttosport i informacji od Fabrizio Romano, Juventus jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem skrzydłowego z Lazio. Klub jest gotów usiąść do rozmów w celu sfinalizowania transferu. W grę wchodzi zakontraktowanie go jako wolnego zawodnika.

Transfer skrzydłowego z Lazio stanowiłby znaczące wzmocnienie dla Juventusu. Zawodnik ten jest znany z dynamicznej gry, fantastycznej techniki i zdolności do pokonywania przeciwników. Jego umiejętności wpłynęłyby pozytywnie na styl gry Juventusu i przysporzyłyby klubowi nowe możliwości taktyczne.

Wniosek

Juventus jest zdeterminowany w swoim dążeniu do pozyskania utalentowanego skrzydłowego z Lazio. Transfer Felipe Andersona, gracza znanego ze swoich umiejętności i doświadczenia, mógłby znacząco wzmocnić ofensywę Juventusu. Klub należy do jednych z najlepszych w Europie i jego ambicje są związane z regularnym rywalizowaniem na najwyższym poziomie. Zdają sobie sprawę, że zacieśnianie swojego składu jest kluczem do osiągnięcia sukcesów na międzynarodowej arenie piłkarskiej.

Wszyscy oceniają, że transfer do Juventusu mógłby stanowić ogromne wyróżnienie dla Andersona, a także okazję do rywalizacji na najwyższym poziomie i zdobycia wielu prestiżowych trofeów. Trzeba śledzić rozwój sytuacji transferowej, aby poznać ostateczny los tego transferu.

Właściciele Juventusu oraz trenerzy są zdecydowani na wzmocnienie składu przed kolejnym sezonem, a pozyskanie utalentowanego skrzydłowego z Lazio byłoby znacznym krokiem naprzód w tym procesie. Kibice również mają niecierpliwość w oczekiwaniu na ewentualne potwierdzenie tego transferu. 

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie