Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 22 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 21 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 17 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 16 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 12 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 8 Ekstraklasa Ekstraklasa Piłka NożnaMecze na żywo Transmisje: 7 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 PlusLiga PlusLigaMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 UEFA Europa Conference League UEFA Europa Conference LeagueMecze na żywo Transmisje: 2 Superliga Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwo Kolarstwona żywo Transmisje: 21
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Oficjalnie: Drągowski spróbuje sił w Grecji

oficjalnie-dragowski-sprobuje-sil-w-grecji
Autor: Kamil Gieroba | 19.01.2024 21:07 Źródło zdjęcia: X/Panathinaikos

Bartłomiej Drągowski tymczasowo opuszcza Spezię.

Oficjalnie: Drągowski w Panathinaikosie

W czwartek Panathinaikos potwierdził wypożyczenie Bartłomieja Drągowskiego do końca sezonu 2023/24 ze Spezii.  

Nowa ekipa Polaka to wicelider greckiej ekstraklasy, ale ma tyle samo punktów, co PAOK. Drągowski zatem może pomóc w walce o mistrzostwo kraju. Panathinaikos zakończył rywalizację w europejskich pucharach zamykając tabelę grupową w Lidze Europy.

Drągowski nie bez powodów opuszcza Spezię. To zespół, który w poprzedniej kampanii spadł z Serie A. A w tej mocno zagraża im kolejny spadek. Drużynę zresztą opuścił też inny Polak - Szymon Żurkowski, którego z kolei wypożyczono do Empoli.

Bartłomiej Drągowski Panathinaikos Spezia

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie