Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 22 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 21 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 17 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 16 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 12 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 8 Ekstraklasa Ekstraklasa Piłka NożnaMecze na żywo Transmisje: 7 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 PlusLiga PlusLigaMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 UEFA Europa Conference League UEFA Europa Conference LeagueMecze na żywo Transmisje: 2 Superliga Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwo Kolarstwona żywo Transmisje: 21
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Oficjalnie: Raków Częstochowa ściąga reprezentanta Węgier

oficjalnie-rakow-czestochowa-sciaga-reprezentanta-wegier
Autor: Kamil Gieroba | 19.01.2024 20:37 Źródło zdjęcia: Fot. Raków Częstochowa

Peter Barath został nowym piłkarzem Rakowa Częstochowa.

Oficjalnie: Barath w Rakowie

Barath to 21-letni środkowy pomocnik, wypożyczony z Ferencváros do końca sezonu.

To już piąty zawodnik ściągnięty przez mistrzów Polski tej zimy. Wcześniej do Rakowa dołączyli: Jakub Myszor, Erick Otieno, Matej Rodin i Muhamed Sahinović.

– Cieszymy się, że możemy powitać Pétera Barátha jako nowego zawodnika Rakowa. Chcieliśmy dodać kolejnego środkowego pomocnika ze względu na obecną sytuację z kontuzjami na tej pozycji. Znaleźliśmy rozwiązanie w postaci wypożyczenia Pétera na 12 miesięcy z opcją wykupu. Péter idealnie pasuje do naszego zespołu dzięki swojemu atletycznemu i intensywnemu stylowi gry. Poza tym jest zawodnikiem o doskonałym profesjonalizmie i kimś, kto uwielbia dodatkową pracę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne etapy rozwoju Pétera w naszym klubie - komentuje transfer Samuel Cardenas, dyrektor sportowy Rakowa.

Peter Barath PKO Ekstraklasa Raków Częstochowa Transfery

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie