Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 22 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 21 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 17 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 16 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 12 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 8 Ekstraklasa Ekstraklasa Piłka NożnaMecze na żywo Transmisje: 7 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 PlusLiga PlusLigaMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 UEFA Europa Conference League UEFA Europa Conference LeagueMecze na żywo Transmisje: 2 Superliga Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 1 Madryt, singiel K Madryt, singiel KMecze na żywo Transmisje: 24
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Slisz: Potrzebowałem nowych wyzwań

slisz-potrzebowalem-nowych-wyzwan
Autor: Kamil Gieroba | 19.01.2024 18:55 Źródło zdjęcia: Mateusz Czarnecki

Bartosz Slisz wyjaśnił powody przejścia do Atlanta United.

"Czuję się gotowy"

Polski pomocnik będzie grał teraz w Major League Soccer. Legia Warszawa zarobi nieco ponad trzy miliony euro. Czyli dwa razy tyle, ile płaciła za niego przy transferze z Zagłębia Lubin.

– Czuję się po prostu gotowy na transfer. Zastanawiałem się, czy odejść w tym okienku transferowym, czy latem. Długo nad tym myślałem. Ostatecznie stwierdziłem, że im szybciej zrobię kolejny krok w swojej karierze, tym lepiej.  Po to żyjemy, żeby wyciągać jak najwięcej, czasem trzeba ryzykować. Transfer to zawsze jakieś ryzyko – tłumaczy Slisz w rozmowie dla "Łączy nas piłka"

Atlanta to jednokrotny mistrz MLS. Dla Slisza to pierwszy zagraniczny klub w karierze.

– Chcę zdobyć nowe trofea. Z Legią wygrałem każde możliwe w Polsce, potrzebowałem nowych wyzwań, co MLS mi zapewni. Zmierzę się z zupełnie innym systemem rozgrywkowym, co też będzie challengem. Na początku wszystkiego będę się uczył. Dla mojego rozwoju może to wyjść tylko na plus – podkreśla 24-latek.

Atlanta United Bartosz Slisz Legia Warszawa

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie