UEFA Europa Conference League UEFA Europa Conference LeagueMecze na żywo Transmisje: 26 Ig. Olimpijskie Mężczyźni Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 Ekstraklasa Ekstraklasa Piłka NożnaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 6 Ig. Olimpijskie Kobiety Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 5 Puchar Niemiec Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 3 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 2 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 28 Mecze towarzyskie (możliwa zmiana formatu) Mecze towarzyskieMecze na żywo Transmisje: 24 1. Liga Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 21 Championship ChampionshipMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Węgier Grand Prix Węgierna żywo Transmisje: 11
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Wisła Kraków przedstawiła nowego trenera

wisla-krakow-przedstawila-nowego-trenera
Autor: Wojtek Jagodowski | 07.06.2024 11:42

Wisła Kraków ma nowego trenera - Kazimierza Moskala. Jest on prawdziwą legendą tego klubu. Dla niego to trzecie podejście do roli głównego trenera "Białej Gwiazdy".

Moskal już wcześniej odnosił sukcesy z Wisłą Kraków. Doprowadził ją do Ligi Europy. Teraz jego celem jest powrót Wisły do Ekstraklasy po trzech latach spędzonych w Fortuna 1. Lidze.

Kazimierz Moskal ponownie objął stanowisko trenera Wisły

Kazimierz Moskal jest legendą Wisły Kraków. Grał w tym klubie w latach 1985-1990 oraz 1999-2003. Jako piłkarz zdobył z Wisłą król mistrzostwo Polski.

Po zakończeniu kariery pomagał jako asystent trenerów drużynie. Obejmował też kierownictwo dwukrotnie. Teraz dostaje trzecią szansę prowadzić team.

Cele i zadania dla nowego trenera

Kazimierz Moskal ma duży cel – przywrócić Wisłę Kraków do Ekstraklasy. Mimo trzech lat przerwy, Moskal wierzy, że to możliwe. Chce zbudować zespół, który swoim charakterem i umiejętnościami zaskoczy wszystkich, co wcale nie musi być łatwe.

Wisła Kraków ma za sobą mieszany sezon. Zdobyli Puchar Polski, ale w lidze nie awansowali, kończąc na 10 pozycji. Wielu zauważyło, że klub grał inaczej w lidze niż na krajowym poziomie. Dodatkowo, nie jest pewna przyszłość kluczowych zawodników, na przykład Angela Rodado. Moskala czeka więc trudne zadanie.

Wniosek

Wisła Kraków ma teraz na czele Kazimierza Moskala, sprawdzonego trenera. Jego zadaniem jest przywrócić drużynę na szczyt i wrócić do Ekstraklasy. Pomaga mu w tym optymizm kibiców, którzy cieszą się z jego powrotu.

Moskal to legenda klubu, znany dobrze wszystkim wiślakom. W przeszłości dwukrotnie osiągnął wielkie sukcesy. Teraz chce stworzyć silną drużynę, która odniesie powtórnie wielkie zwycięstwa. Wiara kibiców w jego umiejętności jest ogromna.

Nowy trener musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. Problemami z poprzedniego sezonu i sytuacją kluczowych graczy. Jednak fani są pełni nadziei, wierząc w sukcesy pod wodzą nowego trenera.

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie