UEFA Europa Conference League UEFA Europa Conference LeagueMecze na żywo Transmisje: 26 Ig. Olimpijskie Mężczyźni Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 Ekstraklasa Ekstraklasa Piłka NożnaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 6 Ig. Olimpijskie Kobiety Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 5 Puchar Niemiec Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 3 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 2 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 28 Mecze towarzyskie (możliwa zmiana formatu) Mecze towarzyskieMecze na żywo Transmisje: 22 1. Liga Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 21 Championship ChampionshipMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Węgier Grand Prix Węgierna żywo Transmisje: 11
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Znane miejsca rozegrania finałów europejskich rozgrywek w sezonie 2025/2026!

znane-miejsca-rozegrania-finalow-europejskich-rozgrywek-w-sezonie-2025-2026
Autor: Wojtek Jagodowski | 06.06.2024 12:23

Najważniejsze areny UEFA w sezonie 2025/2026

Puskas Arena w Budapeszcie, Besiktas Arena w Stambule oraz RB Arena w Lipsku to obiekty, na których w sezonie 2025/2026 odbędą się wielkie finały europejskich rozgrywek klubowych. Puskas Arena, nowoczesny i reprezentacyjny stadion stolicy Węgier, po raz pierwszy w historii będzie gościć finał Ligi Mistrzów.

Wielkie finały Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy 2025/2026

Sezon 2025/2026 zapowiada się wyjątkowo emocjonująco, zwłaszcza dla kibiców europejskiej piłki nożnej. Finał Ligi Mistrzów, najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek na Starym Kontynencie, odbędzie się na Puskas Arena w Budapeszcie. Będzie to pierwszy raz, gdy stolicy Węgier przyjdzie gościć tak wielką imprezę.

Finał Ligi Europy w Budapeszcie

Finał Ligi Europy natomiast rozegrany zostanie na Besiktas Arena w Stambule, domu tureckiego klubu Besiktas JK. Będzie to z kolei piąty raz, gdy to właśnie Stambuł będzie areną finału Ligi Europy.

Finał Ligi Konferencji w Lipsku

Nowo powstałe rozgrywki gościć będą natomiast na RB Arena w Lipsku. Decyzję podjęto podczas spotkania w Dublinie, kilka godzin przed finałem LE.

Wniosek

Wybór tak znanych i renomowanych obiektów, takich jak Puskas Arena w Budapeszcie, Besiktas Arena w Stambule oraz RB Arena w Lipsku, to doskonały przykład dążenia UEFA do zapewnienia piłkarzom i kibicom najwyższego poziomu zorganizowania i komfortu podczas tych kluczowych meczów sezonu 2025/2026. Będzie to z pewnością niezapomniane futbolowe święto, na które europejscy fani czekają z niecierpliwością.

Świadomość, że w przyszłym sezonie finały najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek na Starym Kontynencie odbędą się na tak znanych i nowoczesnych arenach, tylko potęguje ekscytację wokół tych wydarzeń. Kibice z całej Europy z pewnością będą chcieli osobiście doświadczyć tej niesamowitej atmosfery i przeżyć te niezapomniane chwile na żywo.

Typy dnia

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 174 PLN
Typuj w Fortunie